Poznaj narzędzia pomocne w naszej pracy

Zobacz narzędzia, z których korzystamy przy realizacji naszych projektów. Jeśli Twoje działanie wymaga pracy z wybranym narzędziem, kliknij przycisk pod daną sekcją pobierz i zainstaluj dany program. 

NARZĘDZIA

WhatsApp Web

WhatsApp Web / Chrome

Strona web.whatsapp.com pozwala na pracę z aplikacją WhatsApp (to darmowa aplikacja do komunikowania się) z poziomu komputera lub laptopa. Warunkiem sprawnego działania jest połączenie się z aplikacją WhatsApp z telefonem i trzymaniem go w pobliżu komputera.

Kultura maili

Kultura pracy z mailami / Gmail

Najważniejsze zasady:
1. Zawsze odpowiadaj na konkretnego maila, do którego chcesz się odnieść. Dzięki temu zostanie zachowana ciągłość rozmowy, ułatwiając późniejszą weryfikację twoich działań.
2. Pamiętaj, aby załączniki dodawać, z użyciem opcji załącz, unikając działania na zasadzie „przeciągnij i upuść”. Pliki przy przeciąganiu do okna przeglądarki są wstawiane jako treść, a to wpływa na usunięcie nazwy pliku i pomniejszenie jego jakości.

Awesome Screenshot

Dodatek Awesome Screenshot / Chrome

Dodatek Awesome Screenshot pozwala na tworzenie pełnoekranowych zrzutów ekranu. Dzięki niemu możemy również dokumentować tylko wybrane sekcje. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie i sprawne wykonanie zrzutu ekranu konkretnego obszaru/elementu, o który chcemy zapytań lub nanieść uwagi. Jeśli korzystasz z innej przeglądarki niż Chrome, sprawdź dostępność tego dodatku pod Twoją przeglądarkę.

Regulacja tempa nagrań

Video Speed Controller / Chrome

Dodatek Video Speed Controller pozwala na regulację tempa nagrań odtwarzanych w ramach przeglądarki (na komputerze, laptopie lub tablecie). Jeśli korzystasz z innej przeglądarki niż Chrome, sprawdź dostępność tego dodatku pod Twoją przeglądarkę.

Aplikacja MIRO

Jak działać na aplikacji MIRO?

Aplikacja MIRO pozwala na zdalną współpracę nad pewnym projektem, umożliwiając w przejrzysty sposób pokazać zadania, działania, cele do realizacji w danym obszarze. Aby działać na aplikacji MIRO, musisz mieć dostęp do linku. Jeśli po otwarciu linku nie możesz edytować wspólnej tablicy, poproś o dostęp do aplikacji.

Praca na kilka monitorów

Czy warto pracować na więcej niż jeden monitor?

Praca na kilka monitorów wpływa na komfort pracy i tempo realizacji działań. Sprawdza się zwłaszcza w działaniach, które wymagają weryfikacji pomiędzy kilkoma dokumentami. Zobacz film i dowiedz się więcej o pracy na kilku monitorach w działaniach: kreatywnych, szkoleniowych, redakcyjnych i tłumaczeniowych.

Konwerter z formatu PDF,JPG, PNG na DOC

Naredzoa, o których mowa w nagraniu:

To narzędzie pozwalające przekonwertować formaty plików z PDF na DOC (wymaga dobrej jakości pliku PDF), oraz z PNG / JPG na DOC. Przejrz do konwertera z PDF na DOC (wymaga dobrej jakości pliku PDF). Tutaj znajdziesz konwerter z PNG / JPG na DOC