Witaj w zespole! Hello!

Witaj w Zespole Infografika Polska. Dziękujemy za to, że jesteś częścią naszego ekosystemu wsparcia i wzrostu dla infografików w Polsce. Zapoznaj się z zasobami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wykaz działań

Tutaj znajdziesz wykaz działań, które są do realizacji w ramach projektu Infografika Polska. Pamiętaj, że możesz zmienić działanie, jeśli nie poczujesz się w nim dobrze. Ważne, aby dać sobie możliwość sprawdzenia się w różnych wyzwaniach.

W trakcie aktualizacji

Narzędzia

Tutaj znajdziesz wykaz narzędzi, dodatków i aplikacji, których używamy w naszej współpracy. Jeśli otrzymasz działanie, które wymaga pracy z wybranym dodatkiem, obejrzyj film na temat danego narzędzia.

Word i Excel

W tej części znajdziesz filmiki instruktażowe dotyczące działań związanych z Arkuszami Google (Excel) i dokumentami Google (Word). Poznasz podstawowe zasady działań i funkcje niezbędne do realizacji Twojego zadania.

Programy graficzne

W tej części znajdziesz filmy instruktażowe dotyczące działań na programach graficznych. Jeśli wykonujesz konkretne działanie związane z grafiką, w tej części znajdziesz materiały edukacyjne.

W trakcie aktualizacji

WordPress

Jeśli Twoje działanie jest związane z aktualizacją strony internetowej, zapoznaj się z materiałami dot. platformy WordPress. Dzięki temu pozyskasz też wiedzę jak pracować w tym środowisku.

Rozwój osobisty

W tej części poznasz aspekty, które wpływają na skuteczną komunikację i jakość pracy całego zespołu. Możesz tutaj zaglądać w celu szukania inspiracji pod bieżące wyzwania.

Anita Bednarczyk

Twój Opiekun

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zadać bieżące pytanie, kontaktując się ze mną  przez aplikację WhatsApp